28-03-2016

TAT cursus voorjaar 2017

imagesIn het voorjaar van 2017 zal de NVVR een 3-daagse cursus organiseren betreffende de afname en interpretatie van de Thematic Apperception Test (TAT). De cursus zal gedoceerd worden door ervaren deskundigen Johan Vereycken en Eric Versteeg. Verscheidene scorings- en interpretatiesystemen komen aan de orde. Op dit moment wordt een selectie gemaakt welke systemen dit zullen zijn. Hierbij wordt in acht genomen dat een systeem bruikbaar moet zijn voor beginners, het systeem valide is en de afname-/interpretatietijd voldoet aan de eisen die aan professionals gesteld worden in de hedendaagse tijd door o.a. zorgverzekeraars. Bent u geïnteresseerd geraakt? U kunt op de hoogte blijven door onze website in de nabije toekomst opnieuw te bezoeken, of door u in te schrijven voor onze nieuwsbrief.

Aanmelden voor nieuwsbrief

Nieuwsbrief archief